MikroTik netPower 16P CRS318-16P-2S+OUT Dış Mekan PoE+ Switch
Mikrotik CRS318-16P-2S+OUT | En iyi fiyat, stok bilgisi ve teknik özellikler
Stok durumu: Hazır teslim
#334
CAP,LDF,Lite,LTE,CCR,CRS,SFP,CPE,Firewall,Router,Yazılım,SXT,RB,Anten
Stok Durumu: Stokta var (son 1 ürün)
Teknik Özellikler
Güç kaynağı Yok haricen alınmalı
PoE Çıkış 802.3af/at/24VPasif PoE
Güç Girişi 2 adet DC Jak Girişi
PoE Giriş Yok
Ethernet 16 x Gigabit
Fiber 2 x 10G SFP+
Switch Kapasitesi 78Gbps
Dış mekan 2 adet SFP port girişli 16 PORT Gigabit POE çıkışlı Switch
Ürün Kodu: CRS318-16P-2S+OUT | Model Adı: NetPower 16P | Ürün Barkodu: 4752224002174
Miktar
Uyumlu Aksesuarlar
Öne Çıkan Ürün Özellikleri
Güç kaynağı
Yok haricen alınmalı
PoE Çıkış
802.3af/at/24VPasif PoE
Güç Girişi
2 adet DC Jak Girişi
PoE Giriş
Yok
Ethernet
16 x Gigabit
Fiber
2 x 10G SFP+
Switch Kapasitesi
78Gbps
Teknik Özellikler
Detaylar
Ürün kodu CRS318-16P-2S+OUT
Mimari ARM 32bit
CPU 98DX226S
CPU çekirdek sayısı 1
CPU frekansı 800 MHz
Ölçüler 303 x 212 x 78 mm
RouterOS lisansı 5
İşletim sistemi RouterOS/SwitchOS
RAM 256 MB
Depolama 16 MB
Depolama türü FLASH
Çalışma sıcaklığı -40°C - 70°C
Besleme
Detaylar
DC jak giriş sayısı 2 adet(DC jak)
DC jak giriş voltajı 18-30 V / 48-57 V
En yüksek güç tüketimi 316 W
Minimum güç tüketimi 16 W
Fan Pasif Soğutma
PoE Çıkışı
PoE-Çıkışını Destekleyen Portlar Ether1-Ether16
PoE out 802.3af/at
18-30V Beslemede Port başına güç çıkışı 1.1 A
30-57 V Beslemede Port başına güç çıkışı 0.6 A
Toplam Güç Çıkışı 2.8A (18V-30V) & 1.4A (48V-57V) x2 A