İade ve Değişim Şartları

Online Satın Almış Olduğunuz Ürünlerin İadesi ve Değişimi

Ürün değişimi yapabilir miyim? 
Ürün değişimleri fatura tarihinden itibaren 30 gün içerisinde (ürünün tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla) Wifidepo İç ve Dış Ticaret Firmamızdan yapılmaktadır.

İade şartları nelerdir? 

Siparişinizi teslim aldıktan sonra ürünlerinizden kaynaklanan bir problemden (hasar, arıza vs), ürünü beğenmeme veya ürünün olmamasından dolayı ürünlerinizi iade etmek istiyorsanız, ürünlerin elinize geçtiği tarihten itibaren en geç otuz (30) iş günü içinde faturanın arkasındaki iade talep formunu doldurarak, ürünü orijinal ambalajı bozulmadan, yanında size gönderilen bütün belgelerle. Ürün iadesinde bazı hususlara dikkat etmek gerekmektedir. Bunlar; 
•    Ürün(ler) orjinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olmalıdır. 
•    Mutlaka Müşteri Temsilcinizle görüşüp iade talep formunu doldurarak, ürünün satış faturasının tüm nüshalarını  iade edilecekse ürünlerle birlikte göndermeniz gerekmektedir. 
•    Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri iade faturası kesilmediği takdirde alınamamaktadır. Faturanın arkasındaki iade formunun fotokopisi çekilerek mutlaka doldurulması gerekmektedir. 
•    Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. 
•   Promosyonlu veya kampanyalı ürünlerden birinin iade edilmesi durumunda promosyon şartları ortadan kalkar. İade edilmeyen ürün için promosyonsuz fiyat uygulanır. 
•    Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün tarafımıza ulaştığı andan itibaren on (10) iş günü içerisinde ürün bedeli iade edilir. 
•    Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilecektir. Bu süreç ortalama on (10) iş gününü almaktadır. 
•   Kargo ödenmiş bir ürünün iadesi yapıldığında sadece ürünün fatura üstünde yazan tutarı iade edilir. Kargo ücreti iade edilmez. 
•   Mağazamızdan yapılan iadelerde para iadeleri firmamız tarafından yapılır. Bu süreç 20 iş günüdür. 
•   İncelenmek üzere firmamıza gönderdiğiniz ürünlerin inceleme süresi 20 iş günüdür. 
20 iş günü sonunda olumlu veya olumsuz geri dönüş yapılmaktadır. 

 

İadede kargo ücretini ben mi karşılayacağım?
İade/değişim istediğiniz ürünleri fatura tarihinden itibaren 30 gün içinde kargoyla aşağıda bulunan adrese gönderebilirsiniz. Kargo ücreti size aittir. 
Wifidepo İç ve Dış Ticaret Ertuğrul Kuşva
Kazımiye Mah. Aşıkveysel Sk no:33/7 
Çorlu/Tekirdağ


Ürünleri Elden işyerinize iade edebilir miyim? 

Evet ürünlerimiz işyerimize iade edilebilirsiniz. 
-İşyerimize gönderilen ürün iadeleri veya değişimleri, ürün elimize ulaştıktan sonra 10 iş günü içinde yapılmaktadır.

Yapay zeka destek asistanımız WD-GPT artık 7/24 hizmetinizde.
Ben WD-GPT, size nasıl yardımcı olabilirim?