Unifi Ubnt Switch US-16-150W 16 Port 150W PoE+ Layer3 Switch
UBNT US-16-150W | En iyi fiyat, stok bilgisi ve teknik özelliklerTeknik Özellikler
| Güç kaynağı | 150W |
|---|---|
| PoE Çıkış | 802.3af/at/24VPasif PoE |
| Güç Girişi | 220V AC |
| PoE Giriş | Yok |
| Ethernet | 16 x Gigabit |
| Fiber | 2 x 1.25G SFP |
| Switch Kapasitesi | 36Gbps |
Ürün Kodu: US-16-150W | Model Adı: UniFi Switch 16 150W | Ürün Barkodu:
Uyumlu Aksesuarlar
Öne Çıkan Ürün Özellikleri
Genel Bakış
UBNT UniFi ürün ailesinin bir parçası olarak tasarlanmış UBNT UniFi Switch'ler, kurumsal yönetilebilir switch teknolojilierini sezgisel kullanım anlayışı ön planda tutlarak geliştirilen UBNT UniFi Controler yazılımı ile birleştirerek, çoklu cihaz yönetimi ve takibini tüm detayları ile tek bir ortak noktadan kontrol etme imkanı sağlamaktadır. UBNT UniFi Switch, geniş çaplı kurumsal ağ ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış UBNT UniFi Switch US-16-150 modeli, Layer -2 ve Layer -3 standartlarını destekleyen gerçek yönetilebilir switch özelliklerinin yanısıra 802,3 af/at ve 24V Pasif PoE standartlarında 16 adet Gigabit ethernet portu, ve 2 adet SFP portu ile gelmektedir.
UBNT UniFi Switch US-16-150 tüm portlardan herhangi bir paket kaybı olmaksızın ve eş zamanlı olarak 36Gbps (Non-Blocking) gerçek bant genişliği sağlamaktadır. UniFi Switch üzerine 802,3af standartlarını destekleyen ürün bağlarsanız UniFi Switch bu cihazı otomatik olarak algılar ve bağladığınız cihazlara doğrudan voltaj verir, eğer Bağladığınız ürün 24 V Pasif PoE standartlarını destekliyorsa, UBNT UniFi merkezi kontrol arayüzünden bağlantı yaptığınız portun 24V PoE desteğini etkinleştirmeniz gerekmektedir.
UBNT UniFi Merkezi Kontrol Arayüzü
| Ozellik | Deger |
|---|---|
| Güç kaynağı | 150W |
| Güç Girişi | 220V AC |
| PoE Giriş | Yok |
| Ethernet | 16 x Gigabit |
| Fiber | 2 x 1.25G SFP |
| Switch Kapasitesi | 36Gbps |
| Ölçüler | 443 x 43 x 221 mm (17.44 x 1.69 x 8.70") |
| Ağırlık | 2.89 kg (6.37 lb) |
| Toplam Bant Genişliği (Bloklanmayan) | 18 Gbps |
| Yönlendirme Oranı | 26,78 Mpps |
| En Fazla Güç Tüketimi | 150W |
| Besleme türü | 100-240VAC/50-60 Hz, Universal |
| Güç Kaynağı | AC/DC, Internal, 250W DC |
| LED' ler RJ45 Data Portları SFP+/SFP Data Portları |
PoE, Hız/Bağlantı/Ativite |
| Ağ arayüzleri | 16 Adet10/100/1000 Mbps RJ45 Ethernet Portları 2 Adet 1 Gbps SFP Portu |
| Sertifikasyonlar | CE, FCC, IC |
| RackMount desteği | Var, 1U |
| ESD/EMP koruması | Air: ±24 kV, Contact: ±24 kV |
| Çalışma sıcaklığı | -5 / 40° C (23 /104° F) |
| Çalışma Nemi | 5 to 95% Yoğuşmasız |
| Şok ve titreşim standardı | ETSI300-019-1.4 |
| PoE Arayüzları | POE+ IEEE 802.3af/at (Pinler 1, 2+; 3, 6-) 24VDC Pasif PoE (Pinler 4, 5+; 7, 8-) |
| PoE+ için Port başına En fazla Watt desteği | 34.2W |
| 802,3at Voltaj aralığı | 50–57V |
| Pasif PoE için Port başına En fazla Watt Desteği | 17W |
| 24V Pasif PoE Voltaj aralığı | 20-27V |