Ubnt Ubiquiti ES-16-150W EdgeSwitch 16 Port 150W Man. Switch
UBNT ES-16-150W | En iyi fiyat, stok bilgisi ve teknik özellikler
Stok durumu: Tükenmiş
#248
Stok Durumu: Stokta yok
Teknik Özellikler
Güç kaynağı 16 x Gigabit
PoE Çıkış 2 x 1.25G SFP
Güç Girişi 36Gbps
PoE Giriş Yok
Ethernet 150W
Fiber 802.3af/at/24VPasif PoE
Switch Kapasitesi 220V AC
Ürün Kodu: ES-16-150W | Model Adı: EdgeSwitch 16 150W | Ürün Barkodu:
Miktar
Öne Çıkan Ürün Özellikleri
Güç kaynağı
16 x Gigabit
PoE Çıkış
2 x 1.25G SFP
Güç Girişi
36Gbps
PoE Giriş
Yok
Ethernet
150W
Fiber
802.3af/at/24VPasif PoE
Switch Kapasitesi
220V AC
Genel Bakış
UBNT EdgeMAX ailesinin geniş çaplı kurumsal ağ ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış UBNT EdgeSwitch ES-16-150 modeli, Layer -2 ve Layer -3 standartlarını destekleyen gerçek yönetilebilir switch özelliklerinin yanısıra 802,3 af/at ve 24V Pasif PoE standartlarında 16 adet Gigabit ethernet portu, ve 2 adet SFP portu ile gelmektedir. EdgeSwitch ES-16-150 tüm portlardan herhangi bir paket kaybı olmaksızın ve eş zamanlı  olarak 18Gbps (Non-Blocking) gerçek bant genişliği sağlamaktadır. EdgeSwitch üzerine 802,3af standartlarını destekleyen ürün bağlarsanız EdgeSwitch bu cihazı otomatik olarak algılar ve bağladığınız cihazlara doğrudan voltaj verir, eğer Bağladığınız ürün 24 Pasif PoE standartlarını destekliyorsa, EdgeSwitch'in yönetim arayüzünden bağlantı yaptığınız portun 24V PoE desteğini etkinleştirmeniz gerekmektedir.