Unifi Ubnt Switch US-16-150W 16 Port 150W PoE+ Layer3 Switch
UBNT US-16-150W | En iyi fiyat, stok bilgisi ve teknik özellikler
Stok durumu: Tükenmiş
#235
Stok Durumu: Stokta yok
Teknik Özellikler
Güç kaynağı 150W
PoE Çıkış 802.3af/at/24VPasif PoE
Güç Girişi 220V AC
PoE Giriş Yok
Ethernet 16 x Gigabit
Fiber 2 x 1.25G SFP
Switch Kapasitesi 36Gbps
Ürün Kodu: US-16-150W | Model Adı: UniFi Switch 16 150W | Ürün Barkodu:
Miktar
Öne Çıkan Ürün Özellikleri
Güç kaynağı
150W
PoE Çıkış
802.3af/at/24VPasif PoE
Güç Girişi
220V AC
PoE Giriş
Yok
Ethernet
16 x Gigabit
Fiber
2 x 1.25G SFP
Switch Kapasitesi
36Gbps
Genel Bakış
UBNT UniFi ürün ailesinin bir parçası olarak tasarlanmış UBNT UniFi Switch'ler, kurumsal yönetilebilir switch teknolojilierini sezgisel kullanım anlayışı ön planda tutlarak geliştirilen UBNT UniFi Controler yazılımı ile birleştirerek, çoklu cihaz yönetimi ve takibini tüm detayları ile tek bir ortak noktadan kontrol etme imkanı sağlamaktadır.   UBNT UniFi Switch, geniş çaplı kurumsal ağ ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış UBNT UniFi Switch US-16-150 modeli, Layer -2 ve Layer -3 standartlarını destekleyen gerçek yönetilebilir switch özelliklerinin yanısıra 802,3 af/at ve 24V Pasif PoE standartlarında 16 adet Gigabit ethernet portu, ve 2 adet SFP portu ile gelmektedir.
UBNT UniFi Switch US-16-150 tüm portlardan herhangi bir paket kaybı olmaksızın ve eş zamanlı  olarak 36Gbps (Non-Blocking) gerçek bant genişliği sağlamaktadır. UniFi Switch üzerine 802,3af standartlarını destekleyen ürün bağlarsanız UniFi Switch bu cihazı otomatik olarak algılar ve bağladığınız cihazlara doğrudan voltaj verir, eğer Bağladığınız ürün 24 V Pasif PoE standartlarını destekliyorsa, UBNT UniFi merkezi kontrol arayüzünden bağlantı yaptığınız portun 24V PoE desteğini etkinleştirmeniz gerekmektedir.
UBNT UniFi Merkezi Kontrol Arayüzü
Ozellik Deger
Güç kaynağı 150W
Güç Girişi 220V AC
PoE Giriş Yok
Ethernet 16 x Gigabit
Fiber 2 x 1.25G SFP
Switch Kapasitesi 36Gbps
Donanımsal Özellikler
Ölçüler 443 x 43 x 221 mm (17.44 x 1.69 x 8.70")
Ağırlık 2.89 kg (6.37 lb)
Toplam Bant Genişliği (Bloklanmayan) 18 Gbps
Yönlendirme Oranı 26,78 Mpps
En Fazla Güç Tüketimi 150W
Besleme türü 100-240VAC/50-60 Hz, Universal
Güç Kaynağı AC/DC, Internal, 250W DC
LED' ler
RJ45 Data Portları
SFP+/SFP Data Portları
PoE, Hız/Bağlantı/Ativite
Hız/Bağlantı/Ativite
Ağ arayüzleri 16 Adet10/100/1000 Mbps RJ45 Ethernet Portları
2 Adet 1 Gbps SFP Portu
Sertifikasyonlar CE, FCC, IC
RackMount desteği Var, 1U
ESD/EMP koruması Air: ±24 kV, Contact: ±24 kV
Çalışma sıcaklığı -5 / 40° C (23 /104° F)
Çalışma Nemi 5 to 95% Yoğuşmasız
Şok ve titreşim standardı ETSI300-019-1.4
PoE Besleme Detayları
PoE Arayüzları POE+ IEEE 802.3af/at (Pinler 1, 2+; 3, 6-)
24VDC Pasif PoE (Pinler 4, 5+; 7, 8-)
PoE+ için Port başına En fazla Watt desteği  34.2W
802,3at Voltaj aralığı 50–57V
 Pasif PoE için Port başına En fazla Watt Desteği 17W
24V Pasif PoE Voltaj aralığı 20-27V