UBNT 24V 1A Gigabit PoE Adaptör- POE-24-24W-G-WH-EU
UBNT POE-24-24W-G-WH-EU | En iyi fiyat, stok bilgisi ve teknik özellikler
Stok durumu: Hazır teslim
#408
Stok Durumu: Stokta var (100+)
Teknik Özellikler
Volt 24V
Amper 1A
Ethernet Hızı 1 Gigabit
UBNT ve diğer 24V Pasif PoE Teknolojisini destekleyen Cihazlar ile uyumlu Gİgabit PoE Adaptör UBNT Nanostation 5AC LOCO, Litebeam, PowerBeam, Rocket serisi, MikroTik SXT, cAP, wAP, mANTBox serisi cihazlar ile tam uyumludur.
Ürün Kodu: POE-24-24W-G-WH-EU | Model Adı: | Ürün Barkodu: 817882022545
Miktar
Uyumlu Aksesuarlar
Öne Çıkan Ürün Özellikleri
Volt
24V
Amper
1A
Ethernet Hızı
1 Gigabit
Teknik Özellikler
Ölçüler 88 x 57 x 33 mm (3.5 x 2.2 x 1.3")
Ağırlık 159 g (5.6 oz)
Çıkış Voltajı 24V DC @ 1.0A
Gigabit LAN portu Var
Uzak Sıfırlama Modu Var
Sıfırlama Tuşu Var
Desteklenen Voltaj 100-240V AC @ 50/60Hz
Giriş Akımı 0.6A @ 120V AC, 0.4A @ 240V AC
Ani Akım <60A peak @ 120V AC, <120A peak @ 230V AC
Verimlilik 80+%
Çıkış Dalgalanması 1% Max.
Anahtarlama Frekansı 65 kHz
Hat Dengeleme ≤ 3%
Yük Dengeleme ≤ 5%
2 Telli Besleme Pins 4, 5 (+) and pins 7, 8 (-)
4-pair powering Yok
Saklama Sıcaklığı -30 to 70°C (-22 to 158° F)
Çalışma Sıcaklığı 0 to 40° C (32 to 104° F)
Nem 35 to 95% noncondensing
AC Bağlantı Standardı IEC-320 C6
Data / PoE Portları RJ45 Kalkanlı Soket
Akım Koruyucu Değişim ve Genel Koruma Desteği
Sıkışma Korumasu 11V data, 60V power
En YÜksek Akım Boşaltımı 1500A (8/20 μs) power
En Yüksek Akım Darbesi 36A (10/1000 μs) data
Şont Güç Kapasitörü <5 pF data
Cevap Süresi <1 ns
Sertifikalar CE, FCC, IC, UL
Ozellik Deger
Volt 24V
Amper 1A
Ethernet Hızı 1 Gigabit
Ağırlık 159 g (5.6 oz)
Çıkış Voltajı 24V DC @ 1.0A
Gigabit LAN portu Var
Uzak Sıfırlama Modu Var
Sıfırlama Tuşu Var
Verimlilik 80+%
Çıkış Dalgalanması 1% Max.
Anahtarlama Frekansı 65 kHz
Hat Dengeleme ≤ 3%
Yük Dengeleme ≤ 5%
4-pair powering Yok
Nem 35 to 95% noncondensing
Şont Güç Kapasitörü <5 pF data