Alışveriş Sayfamıza hoş geldiniz.
Özel projeleriniz için bilgi@wifidepo.com adresine mail atabilirsiniz... Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.
Sıralama:
Show:
  • Page:
  • 1
  • 2
  • 3
# 287
MikroTik CRS354-48P-4S+2Q+RM 48 Port 4 10G 2 40G SFP PoE Switch ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺5678.0

($828.9 ) + kdv

MikroTik CRS354-48P-4S+2Q+RM 48 Port 4 10G 2 40G SFP PoE Switch

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺5508 Teklif
USD $804.0 Teklif
# 284
MikroTik CRS354-48G-4S+2Q+RM 48 Port Switch ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺2939.3

($429.1 ) + kdv

MikroTik CRS354-48G-4S+2Q+RM 48 Port Switch

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺2851 Teklif
USD $416.2 Teklif
# 273
MikroTIK hEX 4 PoE RB960PGS 5X gigabit 1 sfp Router  ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺463.1

($67.6 ) + kdv

MikroTIK hEX 4 PoE RB960PGS 5X gigabit 1 sfp Router

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺449 Teklif
USD $65.6 Teklif
# 269
Mikrotik RB750P-PBR2 PowerBox Outdor POE(24v) Manage ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺399.4

($58.3 ) + kdv

Mikrotik RB750P-PBR2 PowerBox Outdor POE(24v) Manage

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺387 Teklif
USD $56.6 Teklif
# 268
MikroTik SXT Lite5 ac RBSXT5HacD2n 802.11ac Outdor AP CPE ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺370.6

($54.1 ) + kdv

MikroTik SXT Lite5 ac RBSXT5HacD2n 802.11ac Outdor AP CPE

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺359 Teklif
USD $52.5 Teklif
# 266
Mikrotik RB921GS-5HPACD-15S mANTBox 15s 5Ghz 120 Outor AP ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺833.6

($121.7 ) + kdv

Mikrotik RB921GS-5HPACD-15S mANTBox 15s 5Ghz 120 Outor AP

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺809 Teklif
USD $118.0 Teklif
# 259
MikroTik RB962UiGS-5HacT2HnT hAP AC iç mekan Firewall Router AP ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺758.3

($110.7 ) + kdv

MikroTik RB962UiGS-5HacT2HnT hAP AC iç mekan Firewall Router AP

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺736 Teklif
USD $107.4 Teklif
# 258
Mikrotik RBWAPG-5HACT2HND wAP AC DualBand Outdor AP ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺522.0

($76.2 ) + kdv

Mikrotik RBWAPG-5HACT2HND wAP AC DualBand Outdor AP

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺506 Teklif
USD $73.9 Teklif
# 257
MikroTik OmniTIK 5 PoE ac  RBOmniTikPG-5HacD ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺758.3

($110.7 ) + kdv

MikroTik OmniTIK 5 PoE ac RBOmniTikPG-5HacD

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺736 Teklif
USD $107.4 Teklif
# 246
Mikrotik CSS326-24G-2S+RM 24 port Gigabit 2 SFP+ Management Switch  ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺835.0

($121.9 ) + kdv

Mikrotik CSS326-24G-2S+RM 24 port Gigabit 2 SFP+ Management Switch

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺810 Teklif
USD $118.2 Teklif
# 245
MikroTik RB960PGS-PB PowerBox PRO Outdor POE Switch Router ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺589.8

($86.1 ) + kdv

MikroTik RB960PGS-PB PowerBox PRO Outdor POE Switch Router

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺572 Teklif
USD $83.5 Teklif
# 241
MikroTik hAP Mini AP RB931-2ND Firewall Router AP ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺119.9

($17.5 ) + kdv

MikroTik hAP Mini AP RB931-2ND Firewall Router AP

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺116 Teklif
USD $17.0 Teklif
# 240
Mikrotik CCR1036-8G-2S+  Firewall Router Loglama ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺6447.9

($941.3 ) + kdv

Mikrotik CCR1036-8G-2S+ Firewall Router Loglama

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺6254 Teklif
USD $913.1 Teklif
# 234
Mikrotik RB3011UiAS-RM Router Firewall Loglama ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺1052.8

($153.7 ) + kdv

Mikrotik RB3011UiAS-RM Router Firewall Loglama

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺1021 Teklif
USD $149.1 Teklif
# 233
Mikrotik CRS328-4C-20S-4S+RM Firewall Router Loglama ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺2156.4

($314.8 ) + kdv

Mikrotik CRS328-4C-20S-4S+RM Firewall Router Loglama

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺2092 Teklif
USD $305.4 Teklif
# 228
Mikrotik RouterBoard RB2011UiAS-RM 1U Firewall Router Loglama ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺693.2

($101.2 ) + kdv

Mikrotik RouterBoard RB2011UiAS-RM 1U Firewall Router Loglama

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺672 Teklif
USD $98.2 Teklif
# 227
Mikrotik RB941-2nD-TC hAP Lite   Firewall +AP ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺134.9

($19.7 ) + kdv

Mikrotik RB941-2nD-TC hAP Lite Firewall +AP

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺131 Teklif
USD $19.1 Teklif
# 226
Mikrotik Destek Small Yapılandırma (70) ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺508.3

($74.2 ) + kdv

Mikrotik Destek Small Yapılandırma (70)

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺493 Teklif
USD $72.0 Teklif
# 225
Mikrotik Destek Small Yapılandırma (50) ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺341.1

($49.8 ) + kdv

Mikrotik Destek Small Yapılandırma (50)

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺331 Teklif
USD $48.3 Teklif
# 202
Mikrotik RB260GSP 5 PORT gigabit POE +SFP Switch ( CSS106-1G-4P-1S) ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺331.5

($48.4 ) + kdv

Mikrotik RB260GSP 5 PORT gigabit POE +SFP Switch ( CSS106-1G-4P-1S)

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺322 Teklif
USD $46.9 Teklif
# 201
Mikrotik RB2011UiAS-2HnD-IN +SFP Router Firewall AP  ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺737.1

($107.6 ) + kdv

Mikrotik RB2011UiAS-2HnD-IN +SFP Router Firewall AP

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺715 Teklif
USD $104.4 Teklif
# 200
Mikrotik QRT 5 ac 20 km dışmekan 5Ghz AP  (RB911G-5HPacD-QRT) ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺1190.5

($173.8 ) + kdv

Mikrotik QRT 5 ac 20 km dışmekan 5Ghz AP (RB911G-5HPacD-QRT)

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺1155 Teklif
USD $168.6 Teklif
# 199
Mikrotik hEX S  Firewall Router + SFP (RB760iGS) ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺411.0

($60.0 ) + kdv

Mikrotik hEX S Firewall Router + SFP (RB760iGS)

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺399 Teklif
USD $58.2 Teklif
# 198
Mikrotik hAP ac lite TC iç mekan AP Router (RB952Ui-5ac2nD-TC) ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺300.0

($43.8 ) + kdv

Mikrotik hAP ac lite TC iç mekan AP Router (RB952Ui-5ac2nD-TC)

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺291 Teklif
USD $42.5 Teklif
# 193
MikroTiK SFP-SFP + Direct Attach Cable 3m (S+DA0003) ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺232.2

($33.9 ) + kdv

MikroTiK SFP-SFP + Direct Attach Cable 3m (S+DA0003)

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺225 Teklif
USD $32.9 Teklif
# 192
MikroTiK SFP-SFP + Direct Attach Cable 1m (S+DA0001) ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺171.3

($25.0 ) + kdv

MikroTiK SFP-SFP + Direct Attach Cable 1m (S+DA0001)

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺166 Teklif
USD $24.3 Teklif
# 191
MikroTiK S-85DLC05D SFP Module 1.25G MM 550m 850nm ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺116.4

($17.0 ) + kdv

MikroTiK S-85DLC05D SFP Module 1.25G MM 550m 850nm

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺113 Teklif
USD $16.5 Teklif
# 190
MikroTiK S-3553LC20D SFP 1.25G SM 20km T1310nm ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺421.3

($61.5 ) + kdv

MikroTiK S-3553LC20D SFP 1.25G SM 20km T1310nm

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺409 Teklif
USD $59.7 Teklif
# 189
MikroTiK S-31DLC20D SFP Module 1.25G SM 20km1310nm ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺137.7

($20.1 ) + kdv

MikroTiK S-31DLC20D SFP Module 1.25G SM 20km1310nm

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺134 Teklif
USD $19.5 Teklif
# 188
MikroTiK S+85DLC03D SFP+ Module 10G MultiMode 300m ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺342.5

($50.0 ) + kdv

MikroTiK S+85DLC03D SFP+ Module 10G MultiMode 300m

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺332 Teklif
USD $48.5 Teklif
# 187
MikroTiK S+31DLC10D SFP+ Module 10G SM 10km 1310nm ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺856.9

($125.1 ) + kdv

MikroTiK S+31DLC10D SFP+ Module 10G SM 10km 1310nm

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺831 Teklif
USD $121.3 Teklif
# 186
MikroTiK S-RJ01 RJ45 SFP 10-100-1000M Fiber Copper Module ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺171.3

($25.0 ) + kdv

MikroTiK S-RJ01 RJ45 SFP 10-100-1000M Fiber Copper Module

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺166 Teklif
USD $24.3 Teklif
# 181
MikroTik SXTsq 5 ac Dış mekan AP (SXT SQ 5RBSXTsqG-5acD) ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺325.4

($47.5 ) + kdv

MikroTik SXTsq 5 ac Dış mekan AP (SXT SQ 5RBSXTsqG-5acD)

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺316 Teklif
USD $46.1 Teklif
# 180
MikroTiK RBSXTG-5HPACD-SA 802.11ac 540mb 90° Dış mekan AP ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺711.7

($103.9 ) + kdv

MikroTiK RBSXTG-5HPACD-SA 802.11ac 540mb 90° Dış mekan AP

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺690 Teklif
USD $100.8 Teklif
# 179
MikroTik CRS328-24P-4S+RM with RouterOS L5 Firewall Router Switch ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺2501.6

($365.2 ) + kdv

MikroTik CRS328-24P-4S+RM with RouterOS L5 Firewall Router Switch

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺2427 Teklif
USD $354.2 Teklif
# 178
Mikrotik CRS326-24G-2S+RM with RouterOS L5 Firewall Router Switch ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺1190.5

($173.8 ) + kdv

Mikrotik CRS326-24G-2S+RM with RouterOS L5 Firewall Router Switch

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺1155 Teklif
USD $168.6 Teklif
# 177
MikroTiK CRS125-24G-1S-IN 24 Port Gigabit Switch Router Firewall ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺1165.2

($170.1 ) + kdv

MikroTiK CRS125-24G-1S-IN 24 Port Gigabit Switch Router Firewall

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺1130 Teklif
USD $165.0 Teklif
# 176
MikroTik CRS112-8P-4S-IN with poe-out and with Rouuter Firewall ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺1070.7

($156.3 ) + kdv

MikroTik CRS112-8P-4S-IN with poe-out and with Rouuter Firewall

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺1039 Teklif
USD $151.6 Teklif
# 175
Mikrotik CRS109-8G-1S-2HnD-IN Cloud Router Switch Firewall ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺900.1

($131.4 ) + kdv

Mikrotik CRS109-8G-1S-2HnD-IN Cloud Router Switch Firewall

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺873 Teklif
USD $127.5 Teklif
# 174
Mikrotik CRS212-1G-10S-1S+IN desktop Firewall Router Switch ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺1311.1

($191.4 ) + kdv

Mikrotik CRS212-1G-10S-1S+IN desktop Firewall Router Switch

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺1272 Teklif
USD $185.7 Teklif
# 173
MikroTik CCR1036-12G-4S Firewall Router ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺5954.0

($869.2 ) + kdv

MikroTik CCR1036-12G-4S Firewall Router

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺5775 Teklif
USD $843.1 Teklif
# 172
MikroTiK RB CCR1016-12G Router Firewall ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺4029.9

($588.3 ) + kdv

MikroTiK RB CCR1016-12G Router Firewall

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺3909 Teklif
USD $570.7 Teklif
# 171
MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+PC RouterOS L6 Router Firewall ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺2955.1

($431.4 ) + kdv

MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+PC RouterOS L6 Router Firewall

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺2866 Teklif
USD $418.5 Teklif
# 170
Mikrotik CCR1009-7G-1C-1S+ Firewall Router ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺2998.9

($437.8 ) + kdv

Mikrotik CCR1009-7G-1C-1S+ Firewall Router

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺2909 Teklif
USD $424.7 Teklif
# 169
Mikrotik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN (RouterOS L5)  Firewall, Router  +AP ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺1502.9

($219.4 ) + kdv

Mikrotik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN (RouterOS L5) Firewall, Router +AP

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺1458 Teklif
USD $212.8 Teklif
# 168
Mikrotik RB951Ui-2HnD Ap Router Firewall + AP ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺350.0

($51.1 ) + kdv

Mikrotik RB951Ui-2HnD Ap Router Firewall + AP

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺340 Teklif
USD $49.6 Teklif
# 167
Mikrotik SXTsq 5 High Power Dış mekan AP (SXT SQ 5 RBSXTsq5HPnD) ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺300.0

($43.8 ) + kdv

Mikrotik SXTsq 5 High Power Dış mekan AP (SXT SQ 5 RBSXTsq5HPnD)

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺291 Teklif
USD $42.5 Teklif
# 166
MikroTik cAP ac Dual Band iç mekan AP (RBcAPGi-5acD2nD) ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺411.0

($60.0 ) + kdv

MikroTik cAP ac Dual Band iç mekan AP (RBcAPGi-5acD2nD)

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺399 Teklif
USD $58.2 Teklif
# 165
MikroTiK RB951G-2HnD Ap Router Firewall ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺479.5

($70.0 ) + kdv

MikroTiK RB951G-2HnD Ap Router Firewall

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺465 Teklif
USD $67.9 Teklif
# 163
MikroTik RB1100AHx4 Dude Edition Firewall Router (RB1100Dx4) ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺2134.5

($311.6 ) + kdv

MikroTik RB1100AHx4 Dude Edition Firewall Router (RB1100Dx4)

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺2070 Teklif
USD $302.3 Teklif
# 160
MikroTik mAP lite  indoor AP (RBmAPL-2nD) ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺154.1

($22.5 ) + kdv

MikroTik mAP lite indoor AP (RBmAPL-2nD)

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺149 Teklif
USD $21.8 Teklif
# 158
Mikrotik LDF 5 (RBLDF-5nD) Outdor AP ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺239.8

($35.0 ) + kdv

Mikrotik LDF 5 (RBLDF-5nD) Outdor AP

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺233 Teklif
USD $33.9 Teklif
# 156
MikroTik SXTsq Lite5 (SXT SQ Lite5 RBSXTsq5nD) Outdor AP ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺268.5

($39.2 ) + kdv

MikroTik SXTsq Lite5 (SXT SQ Lite5 RBSXTsq5nD) Outdor AP

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺260 Teklif
USD $38.0 Teklif
# 111
MikroTik RB4011iGS+RM Router Firewall ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺1182.3

($172.6 ) + kdv

MikroTik RB4011iGS+RM Router Firewall

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺1147 Teklif
USD $167.4 Teklif
# 110
MikroTik RB450G 4x firewall Router - RB450Gx4 metal kutu + adap ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺784.3

($114.5 ) + kdv

MikroTik RB450G 4x firewall Router - RB450Gx4 metal kutu + adap

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺761 Teklif
USD $111.1 Teklif
# 109
MikroTik CRS317-1G-16S+RM Router - Switch ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺2476.3

($361.5 ) + kdv

MikroTik CRS317-1G-16S+RM Router - Switch

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺2402 Teklif
USD $350.7 Teklif
# 108
MikroTik  CCR1036-8G-2S+EM Router ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺8023.4

($1171.3 ) + kdv

MikroTik CCR1036-8G-2S+EM Router

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺7783 Teklif
USD $1136.2 Teklif
# 107
MikroTik BaseBox 5 Outdoor Dual Chain 5GhZ AP (RB912UAG-5HPnD-OUT) ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺552.1

($80.6 ) + kdv

MikroTik BaseBox 5 Outdoor Dual Chain 5GhZ AP (RB912UAG-5HPnD-OUT)

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺536 Teklif
USD $78.2 Teklif
# 106
MikroTik mANTBox 19s 120° Access Point (RB921GS-5HPacD-19S) ürün fiyat/ fiyatı, satış, Hemen Al, Sepete Ekle

₺1169.3

($170.7 ) + kdv

MikroTik mANTBox 19s 120° Access Point (RB921GS-5HPacD-19S)

Özel Fiyatlarınız (kdv hariç)


Tutar₺ 5.000+ 20.000+
TL ₺1134 Teklif
USD $165.6 Teklif
Sort By:
Show:
  • Page:
  • 1
  • 2
  • 3